Ready Steady Tokio-próba olimpijska

0

W niedzielę 6 października na trasie Izu MTB będzie miała miejsce próba generalna przed przyszłorocznymi Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio. W wyścigu przewidziano udział 55 zawodników i 56 zawodniczek z następujących krajów:

Afryka

Botswana, Lesotho, Namibia, RPA

Ameryka

Argentyna, Brazylia, Kanada, Chile, Kolumbia, Kostaryka, Ekwador, Meksyk, USA

Azia

Chiny, Indonezia, Iran, Japonia, Kazachstan, Liban, Malezja, Filipiny, Tajlandia

Europa

Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Węgry, Izrael, Włochy, Holandia, Norwegia, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwajcaria, Turcja, Ukraina

OCEANIA

Australia, Nowa Zelandia

Wyścig będzie niedostępny dla kibiców, za wyjątkiem 1000 szczęśliwców, którzy okażą się zwycięzcami loterii organizowanej przez komitet organizacyjny. W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie kibców organizatorzy stworzyli mini poradnik, w którym oprócz praktycznych wskazówek dojazdu do miejsca wyścigu znajdują się przedmioty mogące poprawić komfort kibicowania. Należą do nich m.in. okulary przeciwsłoneczne, wygodne obuwie, środek odstraszający owady, peleryna przeciwdeszczowa, krem do opalania, cukierki z solą i woda.

Pętla Izu MTB liczy 4 kilometry długości i 180 m przewyższenia. Jak donosi organizator, jest to runda ze stromymi podjazdami oraz singlami, na których nie ma możliwości wyprzedzania.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here