Camp szkoleniowy z Mariuszem Gilem

Skąd czerpać wiedzę, jeśli nie od najlepszych? Mariusz Gil to jeden z nielicznych polskich przełajowców, któremu było dane ścigać się u boku takich sław jak Sven Nys czy Niels Albert. Dziś Mariusz daje Wam możliwość skorzystania z jego bogatej wiedzy i doświadczenia zdobytego na belgijskich trasach. A to wszystko by Wasza jazda była jeszcze szybsza i bardziej efektywna!

0

Camp szkoleniowy dla kolarzy przełajowych z wielokrotnym Mistrzem Polski – Mariuszem Gilem.

9-11.11.2019 

Miejsce: Koziegłowy, Szczekociny

Organizator: STC (Sports Training Center)

Baza imprezy: Olsztyn Jurajski pod Częstochową

DLA KOGO?

Camp szkoleniowy przewidziany jest dla wszystkich zawodników, jak i amatorów chcących rozwinąć swoją technikę jazdy w kolarstwie przełajowym. Doświadczenie Mariusza Gila zdobyte podczas wielu lat ścigania się za granicą pozwoli Państwu na poznanie tajników jazdy na rowerze przełajowym. Dla osób rozpoczynających swoją przygodę z cyclocrossem będzie to przede wszystkim podstawowa technika jazdy ze wszystkimi aspektami przełajów. Z kolei zawodnicy z licencjami dowiedzą się gdzie i w jaki sposób urywać cenne sekundy na rundach.

Gdzie i Kiedy?

Spotykamy się 9.11 (sobota) na trasie przełajowej w Koziegłowach. W zależności od stopnia zaawansowania przygotowane będą sesje treningowe z Mariuszem Gilem z nastawieniem na technikę (dzień później większa część zawodników będzie miała start w  Szczekocinach, (co oczywiście weźmiemy pod uwagę podczas treningu). 10.11 przed wyścigiem w Szczekocinach każdy uczestnik campu zrobi rekonesans trasy z Mariuszem wraz z jej analizą.
To samo odbędzie się jeszcze raz przed poniedziałkowym startem w Koziegłowach.
Harmonogram szczegółowy prześlemy osobom zainteresowanym.

REJESTRACJA:

Zapisy na udział w szkoleniu i koszta:
//forms.gle/ENEbp1iSWvudpKxm8
(rejestracja do 5.11.2019)
ORGANIZATOR:
Sports Training Center
Telefon: +48 697 577 707
E-mail: biuro@trenuj-kolarstwo.pl lub tomasz.helman@gmail.com
Facebook: facebook.com/sportstccom
Tomasz Helman (organizator)
Janusz Łodej (organizator)

Mariusz Gil (główny instruktor)
Jeden z najlepszych polskich kolarzy przełajowych w historii. Na swoim koncie ma srebrny medal Mistrzostw Świata z 2004 w kategorii U-23, czterokrotny Mistrz Polski w kat. Elita. Z sukcesami także w wyścigach cross-country oraz na szosie. Doświadczenie z pewnością zaprocentuje w trenowanych przez niego kolarzach, a konsultacje z zawodnikiem ze Strzelec Krajeńskich dadzą możliwość poznania z bliska jak wygląda trening zawodowego kolarza wraz z techniką jazdy i innymi aspektami tej dyscypliny sportu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here