Nove Mesto na Morave najlepszą edycją tegorocznego Pucharu Świata XCO

0
Foto: Kross Racing Team

Organizatorzy czeskiej edycji Pucharu Świata w Novym Meście na Morave ponownie obronili tytuł dla najlepszej imprezy sezonu 2019. Wydaje się to niewiarygodne, ale Czesi rok w rok zwyciężają konkurs od 2011 roku, kiedy to odbył się tu pierwszy pucharowy wyścig. Wyjątek stanowił rok 2016, miały tu miejsce wówczas Mistrzostwa Świata Cross Country. Jest to więc ósme z rzędu wyróżnienie dla komitetu organizacyjnego, który jak podkreśla Petr Vaněk (osoba odpowiedzialna za czeską edycję PŚ) jest dumny z tutułu i nie zamierza spoczywać na laurach.

”Jesteśmy niezwykle zadowoleni z faktu, że po raz kolejny nasza impreza okazała się najlepsza w cyklu Pucharu Świata, to bardzo ważne dla sponsorów i wszystkich osób oraz instytucji mających wkład w organizację tej edycji. Jednocześnie stanowi to dla nas zobowiązanie na kolejny rok, w 2020 przygotujemy coś nowego i postaramy się nie zawieść naszych lojalnych fanów”.

Dzięki zespołowi dobrze skoordynowanych organizatorów, przez ten czas udało nam się zaznaczyć Nové Město i całe Czechy na mapie kolarstwa światowego.

„Widzimy, że rowery górskie mają tutaj tradycję, ludzie je uwielbiają i po prostu są one częścią naszego kraju. Dziękujemy za bycie z nami przez dziewięć lat i zapraszamy w 2020 roku, kiedy będziemy obchodzić dziesięciolecie od kiedy wielkie kolarstwo zagościło do Novego Mesta”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here