Sześć najpopularniejszych filmów rowerowych w Red Bull TV

0

Liczba rowerowych produkcji dostępnych w wersji z polskimi napisami w bezpłatnej aplikacji Red Bull TV oraz na stronie www.redbull.pl jest coraz większa. Na platformie odnaleźć można filmy o przełomowych wyprawach i sportowych projektach czy dokumenty przedstawiając historie mistrzów z różnych odmian kolarstwa. MTB, BMX, trial, szosa – każdy fan dwóch kółek znajdzie tu coś dla siebie. Wszystkie materiały dostępne są na wyciągnięcie ręki dzięki aplikacji Red Bull TV na urządzenia mobilne, Smart TV i konsole do gier.

Red Bull TV oferuje widzom różnorodne treści video bazujące na unikatowych historiach i nakręcone w najwyższej jakości. Realizacje Red Bull Media House od lat plasują się w czołówce kategorii produkcji sportowych. W 2020 roku sześć z nich zostało nominowanych do prestiżowych nagród Sports Emmy Awards. Wśród nich znalazła się transmisja na żywo z rowerowych zawodów Red Bull Rampage 2019!

Oto lista najpopularniejszych w Polsce filmów rowerowych dostępnych w Red Bull TV z bezpośrednimi linkami:

North of Nightfall

Przepis na najpiękniejszy downhill w historii? Bezludna, arktyczna wyspa, elitarna grupa rowerzystów i teren, który zmienia się nie do poznania, gdy tylko topnieje śnieg.

Link do filmu „North of Nightfall”

Reverence

Czy najlepsi rowerowi zawodnicy na świecie nie czują strachu? Reverence zgłębia psychikę sportowców, próbując odpowiedzieć na pytanie: Co motywuje ich do ciągłej walki z grawitacją?

Link do filmu „Reverence”

UnReal

Pora na małą, rowerową ucieczkę od rzeczywistości. Brandon Semenuk, Cam McCaul i Graham Agassiz przeniosą Was w świat „UnReal” przypominając, co jest w życiu naprawdę ważne.

Link do filmu „UnReal”

Builder

Obejrzyj film „Builder” i poznaj niezwykłą sztukę budowania tras rowerowych. To nie jest zwykłe machanie łopatą, to nieodłączna część rowerowego życia.

Link do filmu „Builder”

Going in

Może się wydawać, że bycie profesjonalnym zawodnikiem to praca idealna, ale… każdy medal ma dwie strony. Dowiedz się, jak wygląda ściganie na najwyższym, światowym poziomie.

Link do filmu „Going in”

Life Cycles

Rower to coś więcej niż środek transportu. Najpiękniejsze miejsca na świecie, gwiazdy rowerowego freeride’u i niezwykła opowieść o relacji człowieka z rowerem.

Link do filmu „Life Cycles”

Wszystkie powyższe produkcje i setki innych znajdują się na stronie Red Bull TV. Można też oglądać je wygodnie na swoim smartfonie lub telewizorze. Aplikacja Red Bull TV dostępna jest na telefony z systemami iOS i Android, telewizory Smart TV oraz konsole do gier PlayStation i Xbox.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here