20 czerwca Legia MTB Maraton wystartuje w Laskach

0

Klub Kolarski Legia 1928 oraz Gmina Izabelin zapraszają 20 czerwca (sobota) na inaugurację cyklu Legia MTB Maraton 2020.
Biuro zawodów, start i meta przy KS „Ryś”, ul. Jaworowa w Laskach. Runda liczy ok. 10,5 km. Trasa na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego przebiegająca tradycyjnym szlakiem z możliwymi niewielkimi zmianami z uwagi na jej aktualny stan. Runda każdorazowo przebiega przez metę.

Program zawodów/dystanse
– od godz. 9:00 akredytacja uczestników w biurze wyścigu,
– godz. 10:00 – start dyst. GIGA, 5 rund x 10.5 km, łącznie 52,5 km
– godz. 12:00 – start dyst. MEGA, 3 rundy x 10.5 km, łącznie 31,5 km
– godz. 12:15 – start dyst. MIKRO
– godz. 12:30 – dekoracje MIKRO
– godz. 14:00 – start dyst. MINI, 1 runda, 10.5 km

Regulamin, szczegółowe informacje o zasadach uczestnictwa, mapka trasy na naszej stronie internetowej www.legia-mtbmaraton.pl
Prosimy o wcześniejszą rejestrację poprzez naszą stronę – zakładka „rejestracja”. Z uwagi na obowiązujące limity nie gwarantujemy przyjęcia zawodników, którzy pominą tę formę zapisów.
Każdy zawodnik otrzymuje przy zapisach numer startowy z czipem, numer pozostaje własnością zawodnika na cały sezon 2020. Opłata za czip (system pomiaru czasu) z numerem w wysokości 30 zł wyłącznie gotówką w biurze zawodów obowiązuje wszystkich uczestników. MIESZKAŃCY GMINY IZABELIN ZWOLNIENI SĄ Z OPŁATY STARTOWEJ.

Zawodnik zobowiązany będzie do wypełnienia karty zgłoszenia, karta jest ważna na rok kalendarzowy. Karta dostępna na naszej stronie lub w biurze zawodów. ZALECAMY WCZEŚNIEJSZE WYDRUKOWANIE KARTY I PRZYJŚCIE Z WYPEŁNIONĄ. Rejestracji można dokonać również w dniu zawodów w biurze wyścigu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here