Accomplice – największe filmowo rowerowe wydarzenie roku!

0

Największe wydarzenie rowerowe roku! Film twórców największego hitu rowerowego ostatnich lat: “UNREAL” wyreżyserowany przez Jeremy’ego Granta, który stoi za kultowymi „North of Nightfall” i „Where The Traile Ends”. Studio produkcyjne Teton Gravity Research powraca z filmem, który podbije serca nie tylko fanów downhillu i MTB.

Zapierające dech w piersiach krajobrazy, najlepsi na świecie zawodnicy, najnowsze technologie realizacji, najbardziej skomplikowane ewolucje i niczym nie skrępowana wolność. Wszystkie te elementy w połączeniu w połączeniu z wielkim budżetem i najlepszą firmą produkcyjną specjalizującą się w filmach rowerowych sprawia, że mamy do czynienia z kolejną superprodukcją MTB!

Są w życiu chwile, które zapadają nam na zawsze w pamięci. Jednym z takich momentów jest na pewno pierwsza wyprawa na rowerze, która wywołuje niezapomniane wrażenia. Przygoda. Wolność. Poczucie więzi z naturą. Accomplice to hołd złożony wszystkim, którzy zwariowali na punkcie tych dwóch kółek i celebracja roweru nie tylko jako środka transportu, ale także wehikułu na pokładzie, którego można dotrzeć w głąb ludzkiej duszy.

Producent: Teton Gravity Research

Reżyseria: Jeremy Grant

Występują: Andreu Lacondeguy, Brandon Semenuk, Cam McCaul, Cam Zink, Carson Storch, Ethan Nell, Garett Buehler, Graham Agassiz, Hannah Bergemann, Jaxson Riddle, Kurt Sorge, Nico Vink, Paul Basagoitia, Paul Genovese, Tom van Steenbergen, Tyler McCaul, Veronique Sandler

Lokacje: Bend, Oregon; Crested Butte, Kolorado; Indie; Purcell Mountains, BC; Retallack; Sunshine Coast, British Columbia; Utah

Dystrybutor: 9th Plan, Woodpecker Motion Pictures

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here