Zostań instruktorem kolarstwa!

0

Warszawski Klub Kolarski kolejny raz ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na kurs instruktorów kolarstwa!

WKK od kilku lat przygotowuje ten kurs wszystkich pasjonatów kolarstwa. Całość wykładów poprowadzą wykwalifikowani trenerzy i specjaliści, dla których kolarstwo jest zarówno pracą, jak i pasją. Czeka na Was kilkadziesiąt godzin prelekcji, podczas których dowiecie się między innymi, jak wychować mistrza i pracować z dziećmi i młodzieżą. Program jest aktualny i dostosowany do bieżących tendencji szkoleniowych. Kurs kończy się uzyskaniem dyplomu instruktora kolarstwa.

Nasz kurs dostarczy Wam wielu cennych wskazówek od ludzi, którzy ostatnie 10 lat poświęcili się pracy trenerskiej na różnych poziomach szkolenia (od Żaka po Mastersa, od początkującego po mistrza). U nas dowiecie się jak prowadzić treningi z najmłodszymi, aby z Żaka wyrósł Mistrz Polski. Dowiecie się, jak trenować z platformą TraningPeaks, co robią bikefitt-erzy, jak kontrolować dietę zawodnika, jak może pomóc psycholog w kolarstwie, coś o pracy z dziećmi i młodzieżą i skąd pozyskać środki na pracę trenera i działalność klubu.
Jednym słowem – damy Wam możliwość rozwoju Waszej pasji i pokażemy, jak można przekazywać tę pasję dalej.
Kurs obejmuje dwa zjazdy:
1) 6-8.11.2020
2) 20-22.11.2020
Kurs odbywać się będzie w Warszawie. Po naszym kursie uzyskacie dyplom instruktora kolarstwa. Koszt części specjalistycznej to 2000zł. Warunkiem uruchomienia kursu specjalistycznego jest zebranie co najmniej 10 osób!

 

Wszelkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie internetowej klubu: //wkk.waw.pl/2020/10/zostan-instruktorem-kolarstwa/

Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here