Spore zmiany w światowych teamach?

0

Nie tak dawno temu, informowaliśmy o rozstaniu się Maxime Marotte z teamem Cannondale. Dziś w mediach społecznościowych ogłoszono, że usytuowanego Francuza w przyszłym sezonie zobaczymy w barwach Santa Cruz. Jeśli już jesteśmy we Francji, czas na ”plotki najwyższego kalibru”, które dotyczą właścicieli tęczowych koszulek, zarówno w Elicie Mężczyzn, jak i Kobiet. Jak ptaszki ćwierkają, Jordan Sarrou zasili fabryczny team Specialized, a lukę w Absolute Absalon po sensacyjnym zwycięzcy w Leogang zapełni Włoch Gerhard Kerschbaumer. Mistrz Świata, już przed zdobyciem koszulki wiedział, że w przyszłym roku na trasach PŚ będzie startował w barwach amerykańskiego producenta rowerów. Dodatkowo drużynę Absolute Absalon zasili Mistrzyni Świata, a prywatnie dziewczyna managera, Juliena Absalona – Pauline Ferrand Prevot:

„Nasze źródła poinformowały, że Pauline udaje się w przyszłym roku do zespołu swojego życiowego partnera – Absolute Absalon. Logistycznie ma to sens, biorąc pod uwagę, że para mieszka razem od kilku lat. Rozmawialiśmy o tym kroku z przedstawicielami drużyn Canyon i Absolute Absalon, ale żaden z nich nie chciał komentować sytuacji. ” – poinformował portal Pinkbike.

Sarrou w Specialized, kto więc opuści amerykański team? 

W ostatnich sezonach w zespole sponsorowanym przez kultową markę wyraźnie brakowało zdecydowanego lidera, jakim jeszcze niedawno był Christoph Sauser czy Jaroslav Kulhavy. Alan Hatherly i Simon Andreasen to świetni zawodnicy, posiadający w swojej kolekcji ”tęcze”, jednak to koszulka zdobyta w Elicie jest solą kolarstwa. I tu właśnie z pomocą drużynie ma przyjść Jordan Sarrou, a miejsce w drużynie zrobi mu Andreassen, który łączony jest z Cannondale, w którym zwolniło się miejsce po Marotte.

Póki co, powyższe informacje są na poziomie plotek i spekulacji i nie padły jeszcze żadne poważne oświadczenia.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here