Sobota dla Sarrou, Richards i Ivanova. Paula Gorycka ponownie sięga po punkty

0

Dzisiejszy dzień był potwierdzeniem, że tegoroczny sezon MTB rozkręca się na dobre. W międzynarodowym kalendarzu mieliśmy aż trzy interesujące wyścigi – Massi Super Cup w Banyoles (HC), włoskie Coppa Citta’ Di Albenga (C2), oraz C1 Velo Alanya MTB Cup w Turcji.

Evie Richards z Trek Factory Racing powtórzyła sukces z zeszłego roku, ponownie zwyciężając w Hiszpanii, za jej plecami linię mety przecięła jej teamowa koleżanka, Jolanda Neff i Niemka Elizabeth Brandau.

Pełne wyniki Massi Super Cup

Zawodnicy Specialized Racing – Jordan Sarrou i Gerhard Kerschbaumer zdominowali ścigania we włoskim wyścigu Coppa Citta’ Di Albenga, ostatecznie praktycznie razem zjawiając się na mecie 25 sekund przed reprezentantem gospodarzy Mirko Tabacchi. Na uwagę zasługuje wysoka frekwencja wyścigu mężczyzn, na starcie zjawiło się aż 130 zawodników. Wyścig Elity Kobiet miał podobny scenariusz, jak u mężczyzn. Zawodniczki Specialized Racing, Laura Stigger i Sina Frei zajęły dwa czołowe miejsca, a podium dopełniła Austriaczka Mona Mitterwallner.

Po wczorajszym 7 miejscu w Banana MTB Cup (C2), dziś Paula Gorycka zajęła 10 miejsce w kolejnym wyścigu w Turcji, tym razem C1. Ponownie najlepsi okazali się piątkowi zwycięzcy – Rosjanin Timofej Ivanov i Belgijka Githa Michels.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here