Ondrej Cink wygrywa w Brnie Puchar Czech!

0

Po wyczerpującym wyścigu w czeskim Brnie zawodnicy zespołu KROSS ORLEN Cycling Team osiągnęli znakomite wyniki. Ondrej Cink dojechał do mety jako pierwszy a jego drużynowy kolega tylko nieznacznie otarł się o podium. – „To doskonałe wyniki i patrzymy z optymizmem na kolejne starty – komentował Team Manager tuż po zakończeniu rywalizacji.

 IZOMAT MTB CUP 2021 to kolejne zawody, w których zawodnicy KROSS ORLEN Cycling Team pokazali bardzo dobrze przygotowanie i świetną dyspozycję. Sobotnie ściganie rozpoczęło się przy dobrej pogodzie jednak w czasie dwóch ostatnich rund zaczął padać deszcz i warunki pogorszyły się. Mimo, że na trasie zrobiło się ślisko, nie przeszkodziło to zawodnikom reprezentującym polską grupę kolarską w uzyskaniu bardzo dobrych wyników.

Ondrej Cink właściwie nie dał szans rywalom. Kontrolował wyścig od startu aż do mety. Jestem bardzo zadowolony z tego zwycięstwa Ondreja. Jeśli chodzi o Bartka Wawaka to przyjechał na metę na czwartej pozycji, jestem optymistycznie nastawiony jeśli chodzi o kolejne starty naszych zawodników  – powiedział tuż po zakończeniu rywalizacji Kornel Osicki – Team Manager KROSS ORLEN Cycling Team.

Kolejne starty już za tydzień, tym razem zawody odbędą się w Polsce. Zawodnicy drużyny KOCT będą ścigać się w Wałbrzychu w ramach wyścigu „Górale na start”. W kolejnych tygodniach odbędą się kolejne wyścigi w ramach Pucharu Świata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here