MH Automatyka Pomerania MTB Maraton Łęczyce

0

Trzecia już edycja cyklu maratonów rowerowych MH AUTOMATYKA POMERANIA MTB odbędzie się już 19 Czerwca w gminie Łęczyce ze startem i miasteczkiem zawodów ulokowanym przy parku wiejskim w Bożympolu Wielkim. Z edycji na edycje imprezy POMERANII przybierają na sile zarówno pod względem frekwencji jak i jakości ich organizacji.

Edycja w gminie Łęczyce będzie nieco bardziej górzysta jak poprzednia w Szemudzie i na pewno zweryfikuje słabe strony każdego uczestnika a ilość wzniesień, zakrętów, szybkich i stromych zjazdów spowoduje, że nikt nie będzie się nudzić podczas rywalizacji na wybranej 26 lub 50km pętli.

Trasa w tym roku została odświeżona w porównaniu do edycji z przed kilku lat. Organizatorowi zależy, aby na każdej edycji pojawiały się nowe nieodkryte dotąd przez kolarzy zakątki lasów a także na podnoszeniu poziomu sportowego całego widowiska.

Biorąc pod uwagę wyczerpany limit 500 uczestników na poprzedniej edycji w Szemudzie organizator jest gotowy przyjąć jeszcze większą liczbę osób tym bardziej, że tym razem nie musi borykać się z obostrzeniami związanymi z pandemią.

Warto wziąć udział w tej edycji nie tylko pod względem sportowym, ale także wypoczynkowym. Na uczestników po zawodach czeka ognisko a także duże miasteczko zawodów, gdzie będzie można zaopatrzyć się w stroje rowerowe od ELVELO, smary od AEROGREASE czy naprawić swój rower w mobilnym punkcie u IGORA.

Organizator w sezonie 2021 przewiduje liczne nagrody rzeczowe, które zostaną rozdane na finale cyklu 05.09.2021 w Gdańsku. Warto uczestniczyć w całej klasyfikacji generalnej celem zbierania punktów na finał. Ponadto organizator przewiduje losowanie nagród dla osób, które ukończyły całą klasyfikację cyklu.

Pula łączną nagród na sezon 2021 wynosi ponad 60.000zł!

Link do zapisów:

//zapisy.pomerania-sports.pl/

Informacje dotyczące tras:
//mtbpomerania.pl/edycje/edycja-leczyce/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here