Przeceny rocznika 2022 w sklepach Bike Atelier

0

Sezon letni powoli zmierza ku końcowi, ale nie oznacza to zakończenia wyścigów czy też treningów. W końcu pogoda na rower jest zawsze dobra! W związku z tym sklep Bike Atelier przygotował dla Was wrześniową wyprzedaż wybranych modeli rowerów.

Rowery miejskie – komfortowa geometria, obniżony przekrok ramy, błotniki, bagażnik, koszyk na kierownicy i piasta Nexus 3. To wszystko znajdziecie w modelach Classicway 328 oraz Cityway 328 w niższej cenie.

Rowery crossowe – stawiasz na wszechstronność? Postaw na model Crossway 20! Hydrauliczny hamulec tarczowy, regulowany mostek, napęd 3×8, amortyzowana sztyca i amortyzator 63mm. Możliwość zamontowania błotników i bagażnika. A to wszystko w wyjątkowych kolorach dostępnych tylko w sieci Bike Atelier!

Rowery dziecięce – oczywiście mamy też coś dla najmłodszych – M_Bike QKI 16 to rower dziecięcy z kołami 16”, który zapewni przedszkolakom wielką frajdę z jazdy. Pomogą w tym mocna aluminiowa rama, odkręcane boczne kółka, dźwignia hamulca dopasowana do małych dłoni oraz hamulec nożny. Podaruj dziecku frajdę!

Rowery górskie – ciągnie wilka do lasu? Pokonuj leśne trasy razem z Merida Big.Nine 20.
Lekka i sztywna aluminiowa rama w komfortowej i szybkiej geometrii. Rower dostępny w wersji z dwiema bądź trzema zębatkami z przodu. Amortyzator 100mm skoku. Możliwość rozbudowy o błotniki i bagażnik.

Odwiedźcie też sekcję OUTLET, gdzie czekają na Was między innymi buty SPD w promocyjnej cenie oraz wyprzedaże odzieży. Spieszcie się, najlepsze rabaty trwają tylko do końca września!

Warszawa (Targówek), ul. Kolista 9
warszawa@bikeatelier.pl
790 319 315
Leasing, Raty, Zakupy Internetowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here