BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022 | zapowiedź

Maja Włoszczowska, Iwona Szurkowska, Czesław Lang, Mateusz Kusznierewicz, Lech Piasecki - to tylko niektórzy spośród gości specjalnych IV edycji „BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy”, która odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia 2022 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

0

Podczas „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022” już na starcie sezonu będzie można poznać rynkowe nowości, testować je i porównywać bezpośrednio w jednym miejscu i czasie, spotkać profesjonalnych sportowców i amatorów oraz dyskutować z najlepszymi specjalistami i blogerami na nurtujące użytkowników rowerów tematy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia.

Wystawa rowerów i akcesoriów dla wszystkich użytkowników. Zorganizowana będzie w Biznes Klubie stadionu PGE Narodowego. Ponad 50 Wystawców zaprezentuje około 80 marek z całego świata. Niektóre produkty będzie można kupić na miejscu.

Testy porównawcze rowerów wszystkich kategorii. PGE Narodowy to doskonałe miejsce do bezpiecznego testowania rowerów. Zbudowane zostaną tory testowe dla rowerów miejskich, mtb, szosowych, czy gravelowych, a zalety e-bików będzie można sprawdzić na podjeździe.

Konferencja prasowa z udziałem publiczności dotycząca powstającego Muzeum Ryszarda Szurkowskiego. O inicjatywie związanej z budową poświęconego pamięci i dokonaniom Mistrza muzeum opowiedzą jego współtwórcy: Iwona Szurkowska, Maja Włoszczowska, Czesław Lang, Lech Piasecki, Krzysztof Kozanecki i Dominik Rukat.

Maja Włoszczowska kontra Mateusz Kusznierewicz, czyli Kurs Mistrzów Świata na żywo. To wyjątkowe spotkanie dwóch wielkich gwiazd polskiego sportu, którzy podzielą się z publicznością „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” swoimi doświadczeniami związanymi z osiąganiem mistrzowskiej formy. A to wszystko w nietypowej formule „pojedynku” mistrzów.

Kurs Mistrzów Świata (www.kursmistrzowswiata.pl) to bezpłatny newsletter, w którym największe gwiazdy sportu zdradzają sekrety swojego sukcesu. Każdy mail to odkrywcza historia zawierająca konkretne metody i techniki, opowiedziana przez znakomitych sportowców, którzy, sięgnęli po tytuły mistrzów świata, medale olimpijskie, wygrali Ligę Mistrzów. Teraz każdy może korzystać z wiedzy, doświadczeń i metod mistrzów świata by podnieść swój poziom sportowy i wyniki.

Dwudziestu gości specjalnych. Kilkanaście spotkań z gwiazdami i mistrzami kolarstwa oraz specjalistami. Prezentacje oraz wykłady i szkolenia. Opowieści, slajdowiska i porady. A także dyskusje na ważne tematy. Prowadzone przez znanych i lubianych dziennikarzy i komentatorów rozmowy będą się odbywać przez całe dwa dni wydarzenia.

Szczegółowy harmonogram obecności gości specjalnych wraz z godzinami poszczególnych spotkań i aktywności oraz Listę Wystawców znajdziecie Państwo w zakładce PROGRAM na www.bikeexpo.pl

„BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022” nie mogłoby się odbyć bez wspaniałych partnerów i Wystawców, z których wielu jest z nami od pierwszej edycji.

PARTNEREM GŁÓWNYM jest Tour de Pologne oraz Lang Team, oczywiście z niesamowitym Czesławem Langiem na czele. Tour de Pologne jest jedynym rozgrywanym w Polsce etapowym wyścigiem kolarskim, należącym do najwyższej kategorii wyścigowej UCI World Tour. Każdego roku impreza gromadzi znakomitych kolarzy z wszystkich najlepszych drużyn na świecie.

PARTNEREM jest firma ALLEGRO – właściciel największej w Polsce platformy zakupowej i serwisu aukcyjnego. Od ponad 20 lat Allegro ułatwia Polakom zakupy w Sieci i promuje ideę przedsiębiorczości w jednej z najbardziej innowacyjnych dziedzin gospodarki. Działalność na Allegro prowadzi ponad 117 tys. firm, z czego większość stanowią polskie małe i średnie przedsiębiorstwa.

PARTNEREM TECHNOLOGICZNYM jest BAFANG ELECTRIC, jeden z wiodących azjatyckich producentów komponentów do e-mobilności i kompletnych e-układów napędowych, który otworzył swoją fabrykę w Polsce w roku 2019, skąd dostarcza wyposażenie dla czołowych producentów e-bike na świecie.

MUZEUM RYSZARDA SZURKOWSKIEGO

KONFERENCJA PRASOWA: 9 kwietnia 2022, godz. 10.30 podczas „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” na stadionie PGE Narodowy. Biznes Klub – poziom P0.

Na kolarskiej mapie Polski powstaje wyjątkowe miejsce. W Krośnicach na Dolnym Śląsku, czyli rodzinnych stronach Mistrza Ryszarda Szurkowskiego powstanie poświęcone mu muzeum.  Wszystko za sprawą stowarzyszenia Lions Club Poznań 1990, które w osobie przyjaciela Mistrza, Krzysztofa Kozaneckiego, w marcu 2021 roku podpisało list intencyjny z wójtem Gminy Krośnice i Marią Szczepańską, siostrą Ryszarda Szurkowskiego.

Wójt Gminy Krośnice Andrzej Biały przekazał na ten cel powierzchnię mieszczącą się w budynku Parku Wodnego „Krośnicka Przystań” przy ul. Sanatoryjnej 9 w Krośnicach. Lions Club Poznań 1990 zobowiązał się sfinansować budowę muzeum i następnie przekazać ekspozycję w darze Gminie Krośnice. Maria Szczepańska (siostra Ryszarda Szurkowskiego) przekaże rzeczy osobiste, rowery, nagrody i inne pamiątki po Ryszardzie Szurkowskim, które są w jej posiadaniu. Chcemy oficjalnie zaprezentować Państwu projekt jakiego do tej pory nie realizowano w Polsce! To miejsce będzie tak wyjątkowe, jak wyjątkowa było osoba mistrza Ryszarda Szurkowskiego.

Projekt powstającego muzeum przybliżą:
Krzysztof Kozanecki, przyjaciel mistrza i członek założyciel Lions Club Poznań 1990,
Dominik Rukat, współautor koncepcji ekspozycji stałej muzeum
Iwona Szurkowska, żona mistrza
Lech Piasecki, mistrz świata i podopieczny Ryszarda Szurkowskiego
Czesław Lang, dyrektor Tour de Pologne i podopieczny Ryszarda Szurkowskiego
Maja Włoszczowska, najlepsza polska kolarska górska

Do zobaczenia na PGE Narodowym, podczas „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022”.

Więcej informacji u organizatora:
Arkadiusz  Walus (+48 602 213 583)
mail: arek@bikeexpo.pl
Strona internetowa
Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here