Jakub Zamroźniak i Zuzanna Krzystała zwyciężają w Pucharze Polski w Połczynie-Zdroju

0
fot. jmphoto.sk

W niedzielę, 20 czerwca, w Połczynie – Zdroju odbyła się kolejna edycja tegorocznego Pucharu Polski w Maratonie MTB. Zawodnicy mieli do pokonania 87 kilometrów wymagającej trasy o łącznym przewyższeniu 2650 metrów.

Pierwszym zawodnikiem elity mężczyzn, który przeciął linię mety, był Jakub Zamroźniak, któremu pokonanie całego dystansu zajęło niespełna cztery godziny. Jako drugi, sekundę później, na metę wpadł Krzysztof Łukasik. Trzeci był Wojciech Halejak, podium zatem należało wyłącznie do zawodników drużyny JBG-2 Cryospace.

Wśród orlików triumfował Jan Karasek, drugi był Piotr Śliwiński, a trzeci Mateusz Drabik (wszyscy z RK Exclusive Doors MTB Team).

W elicie kobiet wystartowała jedna zawodniczka, Zuzanna Krzystała z RK Exlusive Doors MTB Team. Pokonała ona trasę w 5 godzin i 20 minut.

W kategorii Masters I triumfował Łukasz Klimaszewski (Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław), a w Masters II Bogdan Czarnota (RK Exclusive Doors MTB Team). Wśród kobiet Masters najlepsza była Paula Budzyńska (Cyklo Kwidzyn).

Wyniki: Zwyciˇzcy (pzkol.pl)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here