MH Automatyka Pomerania MTB Maraton Trąbki Wielkie

0

Po upalnej edycji w gminie Łęczyce organizator MH AUTOMATYKA POMERANIA MTB MARATON zaprasza na nieco lżejszą imprezę, która odbędzie się już w Niedzielę 04.07.2021 w gminie Trąbki Wielkie.

Start zawodów ulokowany jest przy boisku piłkarskim w Domachowie. Trasa na początku będzie przebiegać kilku kilometrowym odcinkiem dojazdowym do jeziora Przywidzkiego. Następnie uczestnicy będą mieli do pokonania w zależności od wyboru dystansu SPEED/MEGA jedną lub dwie malownicze pętle wokoło jeziora.

Trasa jest podobna jak przy zeszłorocznej edycji. Organizator zadbał o kilka stromych podjazdów, kręte single i przyjemne zjazdy. Trudnością może byś sypki piach, który od dawna zalega w lesie.

Warto wziąć udział w tej edycji nie tylko pod względem sportowym, ale także wypoczynkowym. Na uczestników po zawodach czeka stoisko z lodami a także duże miasteczko zawodów, gdzie będzie można zaopatrzyć się w stroje rowerowe od ELVELO, smary od AEROGREASE czy naprawić swój rower w mobilnym punkcie u IGORA.

Organizator w sezonie 2021 przewiduje liczne nagrody rzeczowe, które zostaną rozdane na finale cyklu 05.09.2021 w Gdańsku. Warto uczestniczyć w całej klasyfikacji generalnej celem zbierania punktów na finał. Ponadto organizator przewiduje losowanie nagród dla osób, które ukończyły całą klasyfikację cyklu.

Pula łączną nagród na sezon 2021 wynosi ponad 60.000zł!

Link do zapisów:

//zapisy.pomerania-sports.pl/

Informacje dotyczące tras:
//mtbpomerania.pl/edycje/edycja-tw/

POZOSTAŁE IMPREZY ORGANIZATORA:

  1. Pozostałe imprezy MH Automatyka MTB Pomerania Maraton 2021 (MTB)
    – 23.07.2021 sobota (Pelplin, Rajkowy)
    – 05.09.2021 sobota (Gdańsk)

SPONSORZY WYDARZENIA:

MH AUTOMATYKA, POLAR, CST, ELVELO, 4YOURBIKE, AGS, BANLESS, 4SPORTLAB, VW CITYMOTORS, MAKO TSL, MEILAN, REVLOT TECH, MPL TECHMA, RONDE, WOOD WE DO, EXTRAWHEEL, DECATHLON, LONG VITA by CZAPIELSKI MŁYN, CZAPIELSKIE PUDEŁKA, AEROGREASE, BOMBUS ENERGY, WODA NATA, ROB BUD, U IGORA SERWIS, RAMIRENT, MISTRAL SPORT, MAJBIKE TRENING, PENCO POLSKA, PALARNA MAŁA CZARNA, LODOSTANY

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here