Bartłomiej Wawak z KROSS ORLEN Cycling Team wygrywa wyścig Pucharu Czech Izomat MTB Cup w Hlinsku

0

Bardzo dobry występ Bartłomieja Wawaka i kolejne cenne punkty do kolekcji w międzynarodowym rankingu. W wyścigu Pucharu Czech w randze UCI C1, zawodnik KROSS ORLEN Cycling Team zaprezentował świetną, taktyczną jazdę, już na starcie zdobywając ponad 20-sekundową przewagę.

Bartek Wawak od początku kontrolował wyścig i widać było, że jest w bardzo dobrej formie. Jazda układała się po jego myśli i z każdym kolejnym okrążeniem zawodnik zwiększał przewagę na swoimi rywalami.

– Bartek pokazał, że jest w świetnej dyspozycji, widać było, że to on dyktował tempo wyścigu podczas Pucharu Czech. Linię mety przekroczył z ponad minutą przewagi nad kolejnym zawodnikiem. Bardzo cieszymy się z takiego wyniku i już przygotowujemy się do Mistrzostw Polski w Boguszowie za tydzień – powiedział po wyścigu Asystent Team Managera KROSS ORLEN Cycling Team, Leszek Pluciński.

KROSS ORLEN Cycling Team to jedna z najlepszych grup kolarskich na świecie, obecna na trasach rowerowych od dekady. Ubiegły sezon zespół zakończył na drugiej pozycji w klasyfikacji w światowym rankingu MTB. W skład grupy wchodzi elita światowego kolarstwa górskiego. Zawodników sponsorują polski producent rowerów KROSS oraz PKN ORLEN.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here