Komplet punktów dla Bartłomieja Wawaka z KROSS ORLEN Cycling Team po drugim wyścigu KOS Island MTB XCO.

Komplet punktów dla Bartłomieja Wawaka z KROSS ORLEN Cycling Team po drugim wyścigu KOS Island MTB XCO.

0

Piątkowe zawody, rozgrywane na tej samej trasie co wczoraj, miały nieco innym przebieg, głównie ze względu na warunki. Trasa po nocnej burzy i porannym deszczu była śliska i wymagająca. Zawodnik KROSS ORLEN Cycling Team poradził sobie w tych warunkach znakomicie i od początku pewnie jechał po zwycięstwo. Bartłomiej Wawak prowadził od samego startu, nie dał się wyprzedzić i ze zdecydowaną przewagą jako pierwszy minął linię mety.

– Bartek potwierdził dziś swoją dominację w tych zawodach, nie dał żadnych szans rywalom i na mecie zameldował się na pierwszej pozycji. Bardzo cieszy mnie fakt, że po dwóch dniach zawodów Bartek wyjeżdża z Grecji z kompletem punktów. Jest niemal pewne, że suma wszystkich punktów zdobytych w tym sezonie pozwoli mu awansować na dziewiątą pozycję w klasyfikacji generalnej. Jeśli się to potwierdzi będzie to bardzo dobry wynik Bartka w tym sezonie – mówił po wyścigu Kornel Osicki, Team Manager KROSS ORLEN Cycling Team.

Zawody KOS Island MTB XCO były rozgrywane w kategorii UCI C1. Bartłomiej Wawak w tym sezonie osiąga bardzo dobre wyniki i stale poprawia swoją pozycję. Zawodnik KROSS ORLEN Cycling Team w tym sezonie ma przed sobą jeszcze trzy starty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here