Ostatni sprawdzian przed ME | przełajowy Puchar Świata w Overijse

0
fot. Hoebele

Październik zakończą zmagania podczas przełajowego Pucharu Świata w miejscowości Overijse. Kolarze trafią do Belgii, gdzie zmierzą się w ostatnim tak dużym wyścigu, który będzie rozegrany przed tegorocznymi Mistrzostwami Europy.

W roli liderów Pucharu Świata wystąpią Denise Betsema oraz Eli Iserbyt. W gronie kobiet wystartuje 59 zawodniczek – w stawce przeważać będą Holenderki oraz Belgijki. Poza liderką w świetnej formie jest także Lucinda Brand oraz Ceylin del Carmen Alvarado. Na starcie nie zobaczymy za to Marianne Vos oraz żadnej z polskich zawodniczek.

Faworytem wśród mężczyzn jest oczywiście Iserbyt. Zwycięstwo nie będzie jednak takie proste. Z tyłu czają się: Toon Aerts, Lars Van Der HaarMichael Vanthourenhout oraz Quinten Hermans. Na liście startowej złożonej z 54 zawodników nie pojawiło się żadne polskie nazwisko.

Relacja w niedzielę na żywo w Eurosport 1. Start elity kobiet o 13:40, a elity mężczyzn o 15:05. Zmagania będzie także można śledzić na Playerze. Link do relacji z wyścigu kobiet tutaj, a z wyścigu mężczyzn w tym miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here