Karol Ostaszewski dołącza do drużyny JBG-2 CryoSpace!

0

Zawodnik reprezentujący przez ostatnie 5 sezonów Warszawski Klub Kolarski zdecydował się na zmianę barw klubowych. Ostaszewski ma za sobą najlepszy sezon w karierze.

W 2021 roku został brązowym medalistą Mistrzostw Polski w short tracku. Zajął także 4 miejsce na Mistrzostwach Polski w XCO. Karol prezentował dobrą, równą formę także w innych wyścigach m.in meldując się na podium w zawodach rangi UCI C3 w Warszawie i w Białymstoku odpowiednio na drugim i trzecim miejscu.

23-latek z Jabłonny swój transfer do zawodowej drużyny komentuje tak:

Ekipa JBG-2 CryoSpace istnieje od wielu lat, a ja ją kojarzę od początku mojej przygody z kolarstwem. Dawniej nieśmiało marzyłem o byciu członkiem takiej ekipy, a teraz staje się to faktem. 

Po 8 latach treningów w lokalnym klubie w Jabłonnie i 5 latach jazdy w barwach Warszawskiego Klubu Kolarskiego czas na nowy rozdział w mojej karierze. Dołączam do drużyny z ogromnym doświadczeniem i wieloma tytułami na koncie. 

Przede mną wiele wyzwań, nowych doświadczeń i startów najwyższej rangi. Zamierzam robić to co do tej pory- ciężko pracować, ścigać się do końca i czerpać z tego radość. Po pierwszych wspólnych zgrupowaniach wiem, że trafiłem w dobre ręce! 

My też jesteśmy przekonani, że Karol trafił w dobre ręce i życzymy powodzenia w nowych barwach!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here