Pomysły na świąteczny prezent – Bike Atelier Warszawa

0

Wiele osób spotyka się z kłopotem zakupu prezentu dla kolarza. Co będzie na tyle uniwersalne aby podobać się każdemu, ale jednak oryginalne, aby nie było kolejnym niechcianym prezentem? Większość propozycji od Bike Atelier Warszawa to klasyki, które można śmiało podarować kolarzowi, bez względu na jego poziom zaawansowania.

Bezpieczeństwo, czyli oświetlenie

To element ważny i niezbędny każdej osobie poruszającej się na rowerze. Dobrze oświetlony kolarz jest lepiej widoczny, a co za tym idzie, bezpieczniejszy na drodze. Wyposażenie obowiązkowe!

Propozycje Bike Atelier – przy zakupie zwróćcie uwagę na czas działania, tryby oraz zasilanie lampek. Im mocniejsze, tym posłużą dłużej i zapewnią bezpieczny trening.

Monitorowanie treningu

Profesjonalni kolarze na pewno mają pod ręką swój mały „komputer”, czyli licznik mierzący parametry treningu, który nierzadko skalibrowany jest z pomiarem mocy. Jest to więc dobry prezent dla osoby, która chce rozpocząć swoje treningi, ale też zwyczajnie sprawdzać liczbę przejechanych kilometrów, prędkość oraz czas. Niektórzy chętnie korzystają także z nawigacji.

Propozycje Bike Atelier – koniecznie sprawdźcie możliwości danego licznika, bowiem w asortymencie znajdziecie modele posiadające podstawowe funkcje oraz opcje dla zaawansowanych zawodników. W sklepie znajdziecie ofertę marki Bryton.

Czyszczenie i konserwacja roweru 

Prezentami, których nigdy nie jest za wiele, są środki oraz akcesoria do czyszczenia roweru. W końcu czysty i zadbany sprzęt to nasz najlepszy przyjaciel!

Propozycje Bike Atelier – zestawy do czyszczenia, odtłuszczacze, pianki i smary.

Kolarski klasyk, czyli skarpetki 

To nieodłączny element kolarskiej „stylówy”, który podkreśla strój i wytop łydki 😉

Propozycje Bike Atelier – różne kolory i kilka wzorów do wyboru, w sam raz dla każdego.

Nic nie jest dobrą opcją? Może karta podarunkowa

Jeśli nie jesteście pewni co do powyższych propozycji lub macie wątpliwości dotyczące rozmiaru, koloru lub kroju pozostałych rzeczy, zachęcamy do kupna karty podarunkowej. Można dołączyć do niej informację o planowanym prezencie – np. „karta na zakup kasku”. Pozwala to obdarowanemu na swobodny wybór konkretnej rzeczy.

Przy okazji chcemy zaprosić Was do śledzenia kalendarza adwentowego w sklepach Bike Atelier (codziennie nowy prezent!) i poinformować o promocji 10 rat 0%. U nas możecie rozłożyć świąteczny wydatek na dłuższy okres i spłacać zobowiązanie w takim terminie jaki jest dla Was korzystny.

Zdrowych, rowerowych i rodzinnych świąt życzy zespół BikeAtelier Warszawa!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here