Organizatorzy Force MTB Maraton zapraszają do rywalizacji po długiej przerwie

0

Po perypetiach związanych z koronawirusem, a co za tym idzie po (za długiej!) przerwie Fundacja Aktywni wraz z Force Bike Polska zapraszają na Force MTB Maraton do Orzesza już 3 kwietnia. Po raz pierwszy wyścig będzie również jedną z rund Akademickich Mistrzostw Śląska w Kolarstwie Górskim.

W tym roku zawodnicy będą mogli zmierzyć się ze sobą na dwóch dystansach:

36 kilometrów i 571 metrów przewyższenia – 1 pętla mała + 1 pętla duża ­

73 kilometry i 1077 metrów przewyższenia – 3 duże ­pętle

Zróżnicowany teren z pewnością zapewni uczestnikom wiele wrażeń, a orzeskie, leśne ścieżki już nie mogą doczekać się zawodników oraz ich rywalizacji. Poprzednie edycje Force Maratonu wygrywali między innymi Mateusz Nieboras, Marcin Budziński czy Dariusz Batek. Również wśród kobiet rywalizacja była zacięta, ponieważ na najwyższym stopniu podium stawały między innymi Zuzanna Krzystała czy Marta Turoboś. Kto okaże się najlepszy w tym roku?

Organizatorzy zapewniają m.in. bon na ciepły posiłek i napój oraz upominek od sponsora głównego – Force Bike Polska. Nie zabraknie również serwisu Spider Suspensions, a co najważniejsze, wspaniałej atmosfery.

Biuro zawodów będzie czynne w godzinach 9:00 – 11:30, a w samo południe, o 12:00 z boiska w Orzeszu Jaśkowicach wystartuje długi dystans. 5 minut później wyruszy w trasę mini maraton.

Jeżeli jeszcze się nie zapisałeś, możesz zrobić to tutaj → //maratonmtborzesze.pl/

Aby być na bieżąco, śledź nasze wydarzenie na facebook’u: //www.facebook.com/events/911478029552580

Do zobaczenia w Orzeszu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here