MH Automatyka Pomerania MTB Maraton Lębork | zapowiedź

0

Już 5 Czerwca cykl maratonów MH Automatyka Pomerania MTB Maraton zawita do Lęborka!

Lębork jeszcze nigdy nie gościł kolarskiej imprezy MTB na tak wysokim poziomie. Szacowana frekwencja ma wynieść około 400 uczestników z całej Polski. Edycja w Lęborku będzie w całości poprowadzona w lesie, a na trasie zawodnicy znajdą wszystko to co powinien zawierać prawdziwy maraton MTB: sztywne podjazdy, single, dukty leśne, kręte i korzeniste zjazdy oraz niezapomniane widoki. Najciekawszą częścią trasy będą ostatnie trzy kilometry przed metą, gdzie zawodnicy będą mieli do pokonania bardzo trudny odcinek XC biegnący po trasie Pazur XC Lębork. Rywalizacja będzie przebiegać na dwóch dystansach: Speed (około 34 kilometry) oraz Mega (około 68 kilometrów).

Baza zawodów będzie znajdować się w pobliżu stadionu miejskiego a w miasteczku zawodnicy oraz kibice będą mogli skorzystać z oferty partnerów wydarzenia. Impreza zostanie zorganizowana dzięki firmie Zakład Usług Budowlanych Krefta, która została sponsorem głównym wydarzenia w Lęborku.

Każdy uczestnik może liczyć na bogaty pakiet startowy gdzie znajdą się min: baton i żel energetyczny, piwo bezalkoholowe, podarunki od Ziaja oraz bon na posiłek po zawodach. Dodatkowo na uczestników z Lęborka czeka losowanie nagród gdzie jest to wygrania miesięczny catering dietetyczny ufundowany przez Motywator – Aleksandra Czarnota. Nie zabraknie także wypieków na mecie od sponsora cyklu – Cukierni Krzysztof Wenta z Bożego Pola.

Cykl MH Automatyka Pomerania MTB Maraton odbywa się cyklicznie na terenie Województwa Pomorskiego i składa się z 8 edycji. Zawodnicy uczestniczący w przynajmniej 6 z 8 edycji mogą brać udział w rozdaniu oraz losowaniu nagród w klasyfikacji generalnej podczas finału w Gdańsku 28 Sierpnia 2022, który to będzie jednocześnie Finałem Pucharu Polski XCM. Pula nagród rzeczowych i finansowych w klasyfikacji generalnej będzie wynosić ponad 65.000zł.

DATA: 05.06.2022, 09:00-17:00

MIEJSCE: Stadion Miejski w Lęborku

WPISOWE:
Online (najpóźniej 10 dni przed zawodami): 95zł
Online (najpóźniej 3 dni przed zawodami): 110zł
W dniu zawodów (płatne tylko gotówką): 130zł

TRASY:
– Speed (34 kilometry)
– Mega (68 kilometrów)

PAKIET STARTOWY:
– baton energetyczny Bombus Energy
– żel energetyczny
– piwo LECH FREE
– livetracking przez Aplikację ŚledźGPS
– torba eko
– chusta wielofunkcyjna
– numer startowy z chipem do pomiaru czasu
– medal Finishera na mecie
– catering na mecie
– Fotorelacja & Videorelacja

SPONSORZY WYDARZENIA:

MH Automatyka, Zakład Usług Budowlanych Krefta, Bombus Energy, Palarnia Mała Czarna, CST Poland, Elvelo, U Igora – Serwis i narty, Cukiernia Krzysztof Wenta, Lech Free, 4Yourbike, Sportlab, Meilan, Revoltt Tech, Aerogrease, Ramirent, Bliz Polska, CAT Shop, Cycling Point, Paweł Olczyk Trener, BUD ROB, Motywator od kuchni, Koło-Koła, Soul Kozak, Mako TSL, Nata, Footbalance Polska, Nova2ride, Pezal, Biomechanika Kolarska Piotr Grzyb, Nitecore, Extrawheel, MPL Techma, Devel Project, Pomorskie Zrzeszenie LZS

Link do zapisów: https://zapisy.pomerania-sports.pl/

Informacje dotyczące edycji: https://mtbpomerania.pl/edycje/edycja-lebork/

KALENDARZ IMRPEZ ORGANIZATORA:

 1. Cykl MH Automatyka MTB Pomerania Maraton 2022
  – 27.03.2022 Niedziela (Luzino)
  – 10.04.2022 Niedziela (Szemud)
  – 08.05.2022 Niedziela (Żukowo)
  – 22.05.2022 Niedziela (Kartuzy)
  – 05.06.2022 Niedziela (Lębork)
  – 10.07.2022 Niedziela (Trąbki Wielkie)
  – 07.08.2022 Niedziela (Pelplin)
  – 28.08.2022 Niedziela (Gdańsk)
 1. Pomerania Trail
  – 08.10.2022 Sobota (Barłomino)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here