„Ogromnie cieszę się z wyniku” Kinga Żur (Świętokrzyskie Cycling Academy) | komentarze postartowe | PŚ NMNM 2022

0

Kinga Żur to zawodniczka reprezentująca barwy powstałej w tym roku drużyny Świętokrzyskie Cycling Academy. Kinga jest aktualną Mistrzynią Polski juniorek, a w tym sezonie próbuje swoich sił za granicą, gdzie rywalizuje z najsilniejszymi kolarkami na świecie – za nią między innymi zmagania w Pucharze Świata w NMNM, gdzie zajęła bardzo dobre, jedenaste miejsce.

„Start w Novym Mescie był dla mnie bardzo ważny ze względu na rangę zawodów, dlatego jestem bardzo zadowolona z mojego jedenastego miejsca. Nie jest to jeszcze top10, więc trzeba pracować dalej, ale bardzo cieszy mnie zauważalny progres mojej dyspozycji i przede wszystkim wreszcie czerpałam radość podczas technicznych zjazdów, które zazwyczaj nie są moją mocną stroną. Sam start też staram się poprawić i ten tutaj poszedł mi przyzwoicie, bo po rozjazdówce jechałam w top20.

Na podjazdach nie kalkulowałam i dawałam z siebie wszystko, wyprzedzając ile się dało. Na zjazdach starałam się jechać płynnie i szybko nie zważając na ból rąk i pleców. Podsumowując, ogromnie cieszę się z wyniku i już nie mogę się doczekać następnych startów.”

Rozwój Kingi możecie śledzić poprzez jej profil na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here