MH Automatyka Pomerania MTB Maraton Gdańsk – Finał Cyklu i edycja Pucharu Polski

0

28 Sierpnia to data, na którą kolarze z całej Polski od dawna czekają. To właśnie tego dnia odbędzie się na Pomorzu kolejna edycja Pucharu Polski oraz finał, dobrze nam znanego, cyklu MH Automatyka Pomerania MTB Maraton.

Jak co roku, miasteczko zawodów zostanie zlokalizowane przy siedzibie sponsora wydarzenia – sklepie Decathlon przy ul. Kartuskiej. Zawodnicy będą mieli do wyboru trasy 30 lub 61 kilometrów. Obie trasy będą różnić się od siebie poziomem trudności oraz pewnymi elementami technicznymi. Organizator, jak co roku, wprowadza zmiany, aby uatrakcyjnić przebieg tras.

Wydarzenie to nie lada gratka dla amatorów kolarstwa, bowiem tego dnia będą mogli spotkać wielu najlepszych kolarzy z całego kraju. Rywalizacja w Gdańsku już na dobre wpisała się w kolarski kalendarz PZKOL, a zawodnicy z dużą dozą zdumienia i podziwu patrzą na możliwości naszego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Organizatorom zależy, aby finał cyklu był połączony z Pucharem Polski i odbywał się na najciekawszej trasie całej tegorocznej edycji. To właśnie w Gdańsku ma nie zabraknąć singli, korzeni, urwisk, piachu i szybkich zjazdów. Gdańsk ofertuje wszystko to i dodatkowo zweryfikuje, kto zasłuży na nagrody w klasyfikacji generalnej całego cyklu. Przypomnijmy, że wystarczy przejechać 6 z 8 edycji cyklu, aby brać udział w wręczeniu nagród o wysokiej wartości łącznej ponad 60.000zł.

SPONSORZY WYDARZENIA:

MH Automatyka, Decathlon Gdańsk, Zakład Usług Budowlanych Krefta, Bombus Energy, Palarnia Mała Czarna, CST Poland, Elvelo, U Igora – Serwis i narty, Cukiernia Krzysztof Wenta, Lech Free, 4Yourbike, Sportlab, Meilan, Revoltt Tech, Aerogrease, Ramirent, Bliz Polska, CAT Shop, Cycling Point, Paweł Olczyk Trener, BUD ROB, Motywator od kuchni – Aleksandra Czarnota, Koło-Koła, Soul Kozak, Mako TSL, Nata, Footbalance Polska, Nova2ride, Pezal, Biomechanika Kolarska Piotr Grzyb, Nitecore, Extrawheel, MPL Techma, Devel Project, Pomorskie Zrzeszenie LZS, Lodostany

Link do zapisów: https://zapisy.pomerania-sports.pl/

Informacje dotyczące edycji: https://mtbpomerania.pl/edycje/edycja-gdansk/

DATA: 28.08.2022, 09:00-17:00

MIEJSCE: Decathlon przy ulicy Kartuskiej

WPISOWE: Online (najpóźniej 10 dni przed zawodami): 95zł
Online (najpóźniej 3 dni przed zawodami): 110zł
W dniu zawodów (płatne tylko gotówką): 130zł

TRASY: 30 kilometrów, 61 kilometrów

PAKIET STARTOWY:
– baton energetyczny Bombus Energy
– żel energetyczny
– piwo LECH FREE
– livetracking przez Aplikację ŚledźGPS
– torba eko
– chusta wielofunkcyjna
– numer startowy z chipem do pomiaru czasu
– medal Finishera na mecie
– catering na mecie
– Fotorelacja & Videorelacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here