Warszawski Klub Kolarski ogłasza nabór do klubu

0
fot. Piotr Jarosławski

Warszawski Klub Kolarski niedawno obchodził swoje dwudzieste urodziny. Klub skupia się na szkoleniu dzieci i młodzież stawiając na wychowywanie poprzez sport. Swoich sił w kolarstwie może spróbować każdy w wieku od 4 do 23 lat. Mile widziane są zarówno dziewczyny jak i chłopcy.

WKK trenuje w Warszawie, a zajęcia odbywają się w następujących dzielnicach:
– Bemowo
– Białołęka
– Bielany
– Legionowo
– Mokotów
– Otwock
– Ursynów
– Targówek
– Praga-Południe
– Wesoła
– Wilanów

Z młodzieżą współpracuje sztab młodych i zaangażowanych trenerów, którzy zarażają swoją pasją nawet najmłodszych zawodników. Zawodnicy WKK specjalizują się w kolarstwie górskim, ale regularnie startują także na szosie, w przełaju i na torze. Klub organizuje również cykl Pucharu Mazowsza MTB. Do wychowanków i aktualnych oraz byłych zawodników WKK należą wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski i uczestnicy Mistrzostw Świata oraz Europy: Klaudia Czabok, Karol Ostaszewski, Matylda Szczecińska, Piotr Kryński, Konrad Czabok, Antonina Białek, Maciej Jeziorski, Krzysztof Łukasik, Mateusz Szyszko i inni.

Aktualny harmonogram treningów jest dostępny na stronie: Harmonogram treningów – Warszawski Klub Kolarski (wkk.waw.pl)

Wszystkie niezbędne informacje o dołączeniu do klubu znajdziecie tutaj: Trenuj z nami – Warszawski Klub Kolarski (wkk.waw.pl)

Facebook: Warszawski Klub Kolarski | Facebook
Instagram: Warszawski Klub Kolarski (@warszawski_klub_kolarski) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here