„Mój cel został wykonany w 100%” Dominik Krzyśków | JEGG – DJR Academy

0

Dominik Krzyśków to zawodnik, który od aktualnego sezonu przełajowego reprezentuje barwy holenderskiej drużyny szosowej JEGG – DJR Academy. W ramach przygotowań do głównego sezonu, Dominik próbuje swoich sił także w przełaju. W Pucharze Świata CX rozgrywanym w czeskim Taborze zajął 60 miejsce w gronie juniorów. Komentarz postartowy:

„Po raz pierwszy miałem okazję wystartować w wyścigu takiej rangi. Już gdy dowiedziałem się o tym, że wezmę udział w tym wyścigu, byłem bardzo szczęśliwy i dumny z moich postępów w kolarstwie. Jako, że sezon przełajowy traktuję jako formę przygotowawczą do letniego, to dla mnie celem było ukończenie wyścigu i nie zostanie zdublowanym. Był to jeden z moich pierwszych startów za granicą i na pewno nie ostatni.

Uważam, że mój cel został wykonany w 100% zwracając uwagę na to, że na przygotowanie do wyścigu miałem niecały tydzień oraz od tego sezonu wskoczyłem do kategorii wyżej jaką jest junior (U19). Dalszych planów co do sezonu przełajowego nie mam, teraz muszę usiąść w domu i wraz z trenerem skonsultować jaki będzie mój najbliższy start.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here