Plany Zamana Group na sezon’23

Osiem maratonów Mazovii, trzy szosowe wyścigi Road Tour, jedna wakacyjna etapówka oraz zimowe zawody. Cezary Zamana właśnie publikuje kalendarz swoich sportowych wydarzeń na 2023 rok.

0

Trwająca właśnie przerwa to ten moment, by dopracować jak najwięcej szczegółów dotyczących przyszłego sezonu. Po premierze harmonogramu startów w ramach zawodów Zamana Group dobrze widać, że Cezary Zamana efektywnie wykorzystuje ten czas. Z udostępnionej rozpiski wyłania się obraz przemyślanego oraz zbalansowanego planu. Równomiernie rozłożone w czasie maratony Mazovii gwarantują sprawną organizację jednego z najbardziej zasłużonych cyklów MTB w Polsce. Przypominamy – sezon 2023 będzie już 19. odsłoną zawodów spod znaku czerwonej M. Cieszy obecność szosowych wyścigów, które od wielu lat elektryzują pasjonatów kolarstwa. Zwłaszcza że regularnie przyciągają także kolarskie sławy, jak chociażby Darek Baranowski czy Tomasz Jaroński. Żelazną pozycję ma oczywiście Gwiazda Mazur, czyli wakacyjna etapówka MTB rozgrywana na zaskakująco pagórkowatych Mazurach. A całe to rowerowe szaleństwo rozpocznie się od zimowego maratonu.

„Dzieląc się już teraz naszym kalendarzem na przyszły sezon, chcemy wysłać do wszystkich zawodniczek i zawodników mocny sygnał. Że jesteśmy gotowi, by powalczyć o ich zainteresowanie i by zaprosić ich do startów w naszych zawodach. W kolejnych tygodniach będziemy publikować więcej szczegółów, czyli rozpiskę lokalizacji naszych maratonów bądź wyścigów. Już teraz mogę jednak zapewnić, że nie braknie tych miejsc, które zostały najlepiej ocenione w poprzednim sezonie” – opowiada Cezary Zamana, dyrektor sportowy Zamana Group.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here