Grabek Sport Jakuszyce zaprasza kolarzy na narty biegowe!

0

Szanowni Państwo,

spieszymy z informacją świeżą jak dzisiejszy śnieg w Jakuszycach: równocześnie z powrotem zimy, swoją działalność na Polanie Jakuszyckiej rozpoczęła wypożyczalnia oraz centrum testowe i szkoleniowe Grabek Sport Jakuszyce!

https://www.facebook.com/GrabekSportJakuszyce

GSJ to całoroczna sportowa miejscówka stworzona przez pasjonatów sportu dla pasjonatów sportu. GSJ to wiele lat pracy, organizacji i promocji imprez sportowych, popularyzacji sportu, Gór Izerskich i Dolnego Śląska. Mieści się w nowoczesnym, świeżo oddanym do użytku Dolnośląskim Centrum Sportu „Na Polanie”

https://polanajakuszycka.pl

Dziś Grabek Sport Jakuszyce zaprasza przede wszystkim na narty biegowe, ale poza sezonem zimowym będzie to także centrum kolarstwa górskiego i biegów górskich.

Wszystko to w oparciu o najnowszy sprzęt renomowanych producentów i naszych Partnerów.

Codziennie zapraszamy do wypożyczalni nart biegowych GSJ, czynnej  w godzinach 8:30 – 17:00. W ofercie – narty, serwis, sklep, szkolenia, obozy i codzienne meldunki o warunkach na trasach.

W GSJ czekają na Was pachnące nowością narty, serwis, szkolenia dla początkujących i zaawansowanych, a już w najbliższą niedzielę zapraszamy na pierwszą narciarską ustawkę! Mamy nadzieję, że na Polanie Jakuszyckiej zjawi się sporo znajomych z kolarskich i biegowych tras!

W budynku DCS czeka wygodny, podziemny parking, szafki, szatnie i prysznice oraz przytulna restauracja. Z szafek można skorzystać też w naszej wypożyczalni.

Na Polanę Jakuszycką można oczywiście dojechać również pociągiem Kolei Dolnośląskich – podróż ze Szklarskiej Poręby Górnej trwa nieco ponad 10 minut, a z jakuszyckiego peronu trafia się wprost do nas!

Grabek Sport Jakuszyce to również cykl Bike Maraton, Super Bieg, Bike Adventure, Szosowy Klasyk, Uphill Race Śnieżka, Gravel Adventure i wiele innych imprez sportowych.

Zapraszamy do współpracy, zapraszamy na narty i zapraszamy do Jakuszyc!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here