„Minęłam linię mety niezagrożona” Marta Balcerzak (Szczepan Bike Gorzów) | Mistrzostwa Polski CX Zielona Góra – Drzonków

0
fot. https://www.facebook.com/WOSiRdrzonkow

W sobotę na trasie w Zielonej Górze w ramach przełajowych Mistrzostw Polski rywalizowały kategorie Masters. Na starcie nie zabrakło kobiet, które przez ponad pół godziny walczyły o tytuł najlepszej zawodniczki w kraju. W stawce kobiet po raz kolejny mieliśmy okazję oglądać triumf Marty Balcerzak, reprezentującej drużynę Szczepan Bike Gorzów. Komentarz postartowy:

„Trasa 86. Mistrzostw Polski w Drzonkowie bardzo widowiskowa dla kibiców i z super zapleczem socjalno-noclegowym. W sobotni ranek na starcie przywitało nas słońce. Runda pierwsza – część szybka, techniczna i przesuszona. Druga część bardziej siłowa i jeszcze błotnista, przesychała z każdą rundą.

Przed startem miła atmosfera z dziewczynami z kategorii masters kobiety i amatorki kobiety pozwoliła na chwilę zapomnieć o zbliżającym się za chwilę dużym wysiłku i walce z rywalkami. Start i pierwszą rundę pojechałam mocno. W kolejnej rundzie zrobiło się nerwowo, gdyż zbliżyła się do mnie Ola Zabrocka z Baszty Bytów. Trzecia runda należała już do mnie i przy dużym dopingu na trasie mojego teamu SZCZEPAN BIKE minęłam linię mety niezagrożona, broniąc tym samym już po raz czwarty koszulkę MP w kategorii masters kobiety.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here