Ambitne plany Mathieu Van Der Poel’a.

0

Mathieu Van Der Poel to niewątpliwie jedna z najjaśniejszych twarzy kolarstwa. Holender zdobył tysiące serc kibiców nie jedynie samymi swoimi sukcesami, a raczej stylem dzięki, któremu odnosił zwycięstwa. Po bardzo udanym początku sezonu kolarz podjął kolejną śmiałą decyzję.

W ostatnim wywiadzie Holender udzielił odpowiedzi odnośnie jego planów na przyszłość. Kolarz wyznał, że po Tour de France planuję wystartować w Mistrzostwach Świata. Sama ta informacja nie zdziwiłaby nikogo, gdyby Mathieu nie dodał, że wystartuje on zarówno na szosie jak i na mtb.

“I’m here anyway. Maybe something good will happen. The form should normally be good because of the World Championships on the road, although we cannot fall back on a specific example,”

Co przetłumaczyć można na: I tak tam jestem. Może coś dobrego wyniknie z tego. Forma powinna być dobra(na wyścigu mtb)[red] ze względu na Mistrzostwa Świata na szosie, chociaż nie możemy powoływać się na konkretny przykład.

MVDP niejeden raz zszokował wszystkich kibiców kolarstwa, ale czy będzie w stanie zostać potrójnym Mistrzem Świata(jest już w przełaju)? Dzień startu wyścigu mtb od szosowych mistrzostw dzieli 6 dni. To dużo i mało czasu. Czy Mathieu Van Der Poel zdąży się zregenerować? Warto dodać, że zawodnik będzie też mieć już przejechany Tour de France w niedalekim odstępie czasowym przed rozpoczęciem mistrzostw. Żeby uzyskać odpowiedzi wszystkie pytania musimy poczekać do zawodów w Glasgow.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here