Trzecia edycja rywalizacji wśród Mazurskich jezior i wzniesień.

0

Już w niedzielę 3 etap Milko Mazury MTB w Mrągowie!

Pojezierza Mrągowskiego nikomu już chyba przedstawiać nie trzeba.  Znajduje się  w samym centrum Pojezierza Mazurskiego, w otoczeniu pięknych krain i z roku na rok zyskuje coraz więcej sympatyków. Nic dziwnego, ponieważ naprawdę jest co podziwiać! Poza oczywiście Festiwalami organizowanymi w mieście nad Czosem, jest to bowiem wymarzone miejsce na rower.

Podczas wyścigów o Niedźwiedzią Łapę organizatorzy tradycyjnie zadbali o to, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Zawodnicy będą mieli do wyboru 6 dystansów: PRO – 51 km (1260 metrów przewyższenia) – 3 rundy po 17 km (420 metrów przewyższenia na rundzie), EXPERT i ELECTOFUN  BOSCH  E-BIKE RACE – 34 km (840 metrów przewyższenia) – 2 rundy po 17 km (420 metrów przewyższenia na rundzie), HOBBY  i WIELKA STÓWA – 17 km (420 metrów przewyższenia) – 1 runda 17 km (420 metrów przewyższenia na rundzie), FUN – 10 km (ok. 200 metrów przewyższenia).

Start wyścigów na dystansie PRO zaplanowany jest na godzinę 10:00. Dziesięć minut później ruszy Expert, a piętnaście po dziesiątej zaplanowano  start wyścigu HOBBY/WIELKA STÓWA, o 12:30 wystartują najmłodsi uczestnicy – dzieci biorące udział w  Łaciate Junior Strider Racing na terenie miasteczka zawodów w EkoMarinie. Popołudnie należeć będzie do dzieci i młodzieży. Adepci szkółek kolarskich rywalizować będą w Łaciate Junior Race – Liga Szkółek Kolarskich. Pierwszy z wyścigów Młodzik/Młodziczka ruszy o godzinie 14:00.

Szczegółowy program znajduje się na stronie https://www.mazurymtb.pl/zawody/etapy/99

Zapisy on-line prowadzone są do piątku, 2 czerwca.

 

Milko Mazury MTB Etap 3 – Mrągowo – Wyścig o Niedźwiedzią Łapę organizowany jest przy współpracy z Urzędem Miasta w Mrągowie.

Sponsorem tytularnym cyklu jest marka Milko.

Sponsor strategicznym Łaciate Junior, Electofun Bosch

Partnerem głównym LOTTO, Quick Quick, Expand

Patronat medialny: Radio Olsztyn, Mazury24.eu, Namtb.pl, Velonews.pl, Rowerowa.pl , GłosMazur24.pl, Mragowo24.info

Autor:

Natalia Wrzosek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here