Organizujesz ustawkę ? Dodaj ją do Decathlon GO !

0

Od kilku lat wraz z narastającą popularnością kolarstwa, jak i innych sportów w naszym kraju. Pojawiło się mnóstwo grup, stowarzyszeń, klubów organizujących wspólne treningi, ustawki, zajęcia sportowe. Dzięki temu osoby mające wspólną pasję, zajawkę na dany sport mogą spotkać się i trenować razem, co od jakiegoś czasu stało się pewnego rodzaju zjawiskiem społecznym, umacniającym nie tylko środowisko (stricte) sportowe, ale i przyjaźnie czy relacje towarzyskie zawiązane właśnie dzięki wspólnej rywalizacji sportowej. Dotychczas najpopularniejszą formą ogłaszania tego typu wydarzeń były facebookowe posty czy grupy temu poświęcone. Trend ten zauważyła popularna sieć sklepów sportowych Decathlon, niedawno startująca ze swoją nową platformą https://go.decathlon.pl/ !

Czym jest Decathlon GO ?

Jesteśmy ekipą sportowych pasjonatów, którzy nie boją się wyzwań i nowych projektów. Tworzymy multisportową platformę dla każdego. Niezależnie czy dopiero chcesz zacząć, ćwiczysz regularnie czy jesteś profesjonalistą, na go.decathlon.pl znajdziesz coś dla siebie. Nie wiesz jakie wydarzenia są organizowane w Twoim mieście? A może jedziesz na wyjazd służbowy lub urlop i chcesz wziąć udział w zajęciach sportowych? Chcesz spróbować nowej aktywności? Dołącz do społeczności Decathlon GO! Wszystkie wydarzenia w Polsce w jednym miejscu.

https://go.decathlon.pl/o-nas

Niewątpliwie platforma w naszym kraju zadebiutowała stosunkowo niedawno. Do tej pory rozpowszechniła się w największych miastach Europy Zachodniej. Obecnie do programu w Polsce należą miasta takie jak: Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Gdańsk czy od niedawna Szczecin.

Na platformie można zamieszczać wydarzenia bezpłatne, jak i płatne, określić stopień zaawansowania czy opis planu treningu, ustawki. Oprócz tego na platformie znajdziecie całą masę porad dotyczących ubioru, żywienia, treningu. Wszystko to dzięki prostej w obsłudze stronie internetowej/aplikacji, gdzie wystarczy założyć darmowe konto i zapisać się na dowolne wydarzenie sportowe w waszym mieście !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here