Polski producent rowerów ROMET zaprezentuje nowości na sezon 2024 podczas BIKE EXPO na Stadionie Narodowym

0

2/04/2024

W najbliższy weekend 6-7 kwietnia, Stadion Narodowy odwiedzą tysiące miłośników rowerów. Podczas BIKE EXPO, jednego z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce, ROMET zaprezentuje swoją przełomową kolekcję rowerów. Na stoisku polskiego producenta odwiedzający będą mogli zobaczyć rowery z najnowszej kolekcji ROMET, a także je przetestować.

BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy to wyjątkowa okazja, aby poznać najnowsze trendy w świecie kolarstwa. To dwa piętra ekspozycji, 100 wystawców reprezentujących 200 marek rowerowych oraz testy rowerów na płycie stadionu. Podczas targów eksperci z chęcią podzielą się swoją wiedzą i rowerowymi doświadczeniami. ROMET, polski producent i lider rynku zaprezentuje na dwóch stoiskach w sumie około 30 rowerów z przełomowej kolekcji 2024, w tym z grupy rowerów elektrycznych: E-MTB, E-SUV, E-Cross, E-Trekking i E-City. Oprócz e-bike’ów na stoisku będą także dostępne m.in. rowery gravelowe, MTB, a także rower legenda w nowej odsłonie – Jaguar 2. Spotkać też będzie można pasjonatów i specjalistów ROMET, którzy na co dzień projektują, testują i produkują rowery w jednej z najnowocześniejszych fabryk rowerowych w Europie. Na odwiedzających stoisko czekają także dodatkowe atrakcje, oferty specjalne i konkursy.

Kultowe rowery łączące nowoczesność i innowacyjność z zaawansowaną wiedzą technologiczną będzie także można wypróbować w na płycie stadionu. Na specjalnie przygotowanych torach wszyscy miłośnicy rowerów będą mogli poczuć moc e-bike’ów, a także sprawdzić możliwości – swoje i rowerów. Przedstawiciele ROMET będą czekać na odwiedzających w Strefie Testów na stoisku nr 3.

Targi to idealna okazja zarówno dla doświadczonych kolarzy, jak i pasjonatów dopiero zaczynających swoją rowerową przygodę do znalezienia idealnego sprzętu, doprecyzowania swoich potrzeb i zweryfikowania oczekiwań. Podczas jazd testowych w czasie BIKE EXPO uczestnicy oprócz sprawdzenia wysokiej jakości wykonania rowerów ROMET i komfortu korzystania, będą mogli liczyć na fachowe doradztwo oraz cenne wskazówki od ekspertów.

Najważniejsze informacje:

Stadion PGE Narodowy (al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, Warszawa)

6 kwietnia (sobota): godziny 9.00 – 18.00

7 kwietnia (niedziela): godziny 9.00 – 17.00

STOISKO GŁÓWNE Z EKSPOZYCJA ROWERÓW ROMET: nr 11

STOISKO ROMET W STREFIE TESTÓW: nr 03

O Grupie ROMET

ROMET jest największym producentem rowerów w Polsce oraz jednym z najważniejszych producentów rowerów w Europie. To firma rodzinna ze 100% polskim kapitałem. ROMET jest liderem w branży jednośladów z ponad 75-letnią tradycją oraz ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji rowerów. 

ROMET w swojej ofercie posiada rowery z segmentu rowerów elektrycznych, górskich, gravelowych, szosowych, trekkingowych, crossowych oraz miejskich. Rowery tej marki są symbolem jakości, niezawodności i nowoczesności. Aktualnie rowery z fabryki ROMET dostępne są w blisko 700 sklepach partnerskich, na stronie internetowej oraz w salonach należących do Grupy ROMET działających pod marką PROROWERY. Rowery ROMET sprzedawane są na 50 rynkach na świecie. 

Fabryki ROMET zlokalizowane są w Podgrodziu k/Dębicy oraz Jastrowie, a także w Kowalewie, gdzie znajduje się centrum logistyczne. Ramy rowerów ROMET są produkowane w zrobotyzowanej fabryce w Podgrodziu, która wykorzystuje najnowsze światowe technologie. Siedziba główna Grupy ROMET znajduje się na Podkarpaciu.

Kontakt dla mediów:

Lidia Grabiec

Grupa ROMET
Manager Marketingu Korporacyjnego i PR 
l.grabiec@romet.pl
+48 602 468 404

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here