Za niecały miesiąc Bike Adventure. Szklarska Poręba czeka

0

Informacja prasowa

Za niecały miesiąc ruszy pierwszy etap wyścigu Bike Adventure. W tym roku etapówka rozpocznie się 27 czerwca, a zakończy 30 czerwca. W tej chwili na listach startowych mamy prawie 500 osób, a ostateczny termin na zgłoszenia lub/i uiszczenie opłaty startowej upływa już 9 czerwca!

Wśród zgłoszonych do wyścigu dominują oczywiście Polacy, ale są też zawodnicy z Niemiec, Estonii, Litwy, Czech, Belgii, Danii, Szwecji czy Wielkiej Brytanii.

Link do rejestracji zawodników: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8694

Numery startowe wraz z pakietami będzie można odbierać w biurze zawodów już 26 czerwca w godzinach 17:00 – 20:00. Baza wyścigu znajdowac się będzie w Szklarskiej Porębie przy ul. Turystycznej, tuż obok stoku i wyciągu Ski Arena Szrenica.

Ścigać będziemy się przez czery dni, na dwóch dystansach, w Karkonoszach i Górach Izerskich. Dystans PRO pierwszego dnia będzie miał 57 km, drugiego 51 km, trzeciego 65 i ostatniego 61 km.

Krótszy CLASSIC oferuje najpierw 24 km, potem 34, trzeciego dnia 35, a na finiszu 29 km.

Szczegóły tras i informacje o trasach:

Bywalcy kolejnych edycji Bike Adventure w Szklarskiej Porębie wiedzą doskonale, że organizatorzy wyciskają z okolicznych gór wszystko co się da, a dwa dni w Karkonoszach i dwa w Górach Izerskich pozwalają na pełen przekrój tego co można w nich odkryć. Wyścig nie tylko penetruje najpiękniejsze i najbardziej wartościowe z punktu widzenia MTB izerskie i podkarkonoskie miejscówki, jedzie po szybkich izerskich szutrach, kluczy między granitowymi skałami i ślizga po świerkowych korzeniach, ale co roku odkrywa też nowe, trochę zapomniane i niedostępne ścieżki. Do tego Bike Adventure mknie również prawie po wszystkich okolicznych singlach, zgrabnie wplatając je w trasy poszczególnych etapów.

W miasteczku wyścigu czekać będzie codzienne pasta party dla zawodników, niezawodny serwis rowerowy i strefa regeneracji i masażu.

Na obu dystansach prowadzona będzie klasyfikacja open, klasyfikacja w kategoriach wiekowych, par i teamów.

Więcej o tegorocznej edycji Bike Adventure na stronie wyścigu: https://bikeadventure.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here