Rozpocznij wakacje z hiszpańską marką ORBEA

0

Już niedługo koniec roku szkolnego i wakacje, co oznacza rodzinne wyjazdy. Warto zabrać ze sobą rowery! BikeAtelier Warszawa przybliża kilka modeli hiszpańskiej marki obok których trudno przejść obojętnie. 

 

OrbeaOnna – nowy model roweru MTB

Nowe ramy w rowerach ONNA MTB z kolekcji Orbea 2022 wykonane są z aluminium, ale to nie oznacza, że są na drugim planie. Wszystkie aluminiowe ramy są bowiem stworzone z najlepszej jakości surowców, a każda rura jest hydroformowana i cieniowana, gotowa do wspawania w ramę.

Hydroformowanie polega na użyciu płynu pod wysokim ciśnieniem do wciskania aluminium do formy, co pozwala na ścisłą kontrolę kształtów rur, a nawet grubości ścianek. Czopowanie pozwala na dodanie materiału w tych obszarach rury, w których występują spoiny i większe naprężenia, co umożliwia zwiększenie wytrzymałości i oszczędność wagi w środku rury, z dala od złączy.

Zaawansowana technologia zbliżona do produkcji ram karbonowych sprawia, że , jak aluminiowe rowery nie tracą na właściwościach i są świetnym wyborem dla tych osób, które stawiają na kompromis pomiędzy ceną a jakością. 

A może full-suspension?

Orbea OIZ ma w sobie wszystko, czego potrzebują profesjonalni zawodnicy – pełne zawieszenie, niezawodny napęd i lekka rama, to elementy zastosowane z myślą o czysto sportowym zastosowaniu, stąd maszyna przystosowana jest do agresywnej jazdy po trudnych szlakach. Rower występuje w wersji RC (skok 100mm przód, 100mm tył) oraz TR (skok 120mm przód, 120mm tył). Warto wspomnieć, że ten sprzęt służy doświadczonym zawodnikom Pucharu Świata oraz zwycięzcom tegorocznej edycji wyścigu określanego mianem najtrudniejszego na świecie, czyli Cape Epic.

Serie MX oraz Laufey czyli coś dla najmłodszych adeptów kolarstwa

Pełna gama produktów dla dzieci dostępna jest na stronie internetowej. Od rowerków biegowych, po bardziej ambitny sprzęt w rozmiarze kół 16″ oraz 20″, aż po modele dla młodzieży, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z kolarstwem. 

Królowa szos

Dla sprinterów idealna będzie Orca Aero – rama dopasowana do przepływu powietrza, optymalizacja przekrojów, wygładzenie przejść i mnóstwo innych ulepszeń oznaczających dużą redukcję oporu powietrza.

Dla górali właściwa będzie Orca, jak mówi producent: „Wydajność, technologia i styl zawsze były podstawą kolarstwa. Może nie rywalizujemy, ale uwielbiamy wrażenia z jazdy na rowerze wyścigowym – Orce, która jest lekka, szybka i piękna. Zawodowi sportowcy, weekendowi wojownicy i rekreacyjni rowerzyści mają podobne aspiracje – kochamy rower szosowy tak samo jak styl życia.”

Stwórz swój wymarzony rower w programie #MyO

Wszystkie wymienione wyżej modele można samemu zaprojektować dzięki programowi Orbea #MyO, który dostępny jest na stronie internetowej: //www.orbea.com/pl-en/myo/step-customization/. Istnieje możliwość modyfikacji kolorów, osprzętu oraz kół – każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście każdy model posiada wieczystą gwarancję na ramę.

To tylko kilka modeli jakie posiada w swoim katalogu Orbea. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepów Bike Atelier na stronie. W najbliższych dniach istnieje także możliwość zakupu roweru w atrakcyjnych ratach!

📍Warszawa (Targówek), ul. Kolista 9
warszawa@bikeatelier.pl
790 319 315
FV, Leasing, Raty, Zakupy Internetowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here