Zadbaj o swój rower na zimę w serwisach Bike Atelier

0

Przyszła jesień, temperatura spadła, w lesie pojawia się błoto, a już niedługo zima i prawdopodobnie plucha oraz sól drogowa będą codziennie lgnąć do Twojego roweru. Jakie masz opcje?

Jeżeli odkładasz rower na bok do wiosny, to warto zostawić go w serwisie aby mechanik o niego zadbał, wymienił smary, linki i pancerze oraz zakonserwował ramę i napęd. To  pozwoli przechowywać rower w stanie idealnym, dzięki czemu w pierwszy wiosenny weekend będziemy musieli tylko dać wiatru w koła i możemy jechać. Zapomnisz o problemie, że coś zardzewiało, przestało się ruszać i nie napotkasz kolejki w serwisie oraz wyższej ceny.

Serwisowanie roweru aktualnie jest po prostu tańsze i szybsze.

Kiedy rower już gotowy czeka na przyszły sezon, może warto też samemu zadbać o swoje przygotowanie. Pomogą w tym dwie zakładki ze strony Bike Atelier: //www.bikeatelier.pl/192-outlet oraz //www.bikeatelier.pl/131-trenazery-rowerowe

No dobrze, ale ja jeżdżę cały rok, co wtedy? Serwisować teraz czy po zimie?

Zalecamy przed zimą, wtedy otaczająca aura będzie miała mniejszy wpływ na nasz rower. Dodatkowo możesz wtedy razem z serwisantem dobrać ekwipunek na zimę – błotniki, błotniczki, grubsza bądź bardziej agresywna guma, oświetlenie, aby krótszy dzień nie był Ci straszny.

Rower gotowy na zimę! A Ty? Zerknij na poprzedni artykuł i znajdź ubrania dla siebie: //namtb.pl/2022/09/kolekcja-endura-jesien-zima-22-juz-na-wieszakach-w-bike-atelier/

Do końca października mamy dla Was 20 rat 0% na rowery i trenażery.

Warszawa (Targówek), ul. Kolista 9 (250m od M2 Zacisze)
warszawa@bikeatelier.pl
790 319 315
Leasing, Raty, Zakupy Internetowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here