Gerardo Ulloa Arevalo zasila szeregi Massi Bikes.

Jedyny meksykański triumfator Pucharu Świata dołączy do drużyny Massi Bikes w 2022 roku. Z teamu odchodzi Julie Bresset.

0

Meksykanin do tej pory reprezentował drużynę A.R. -Efideporte Pro Cycling Teams współpracował także z firmą Scott Sports Mexico, czyli meksykańskim przedstawicielem marki Scott. Ulloa jest 25-letnim kolarzem specjalizującym się w cross-country, ale jego największym dotychczasowym triumfem jest zwycięstwo w 2020 roku w jedynej w tamtym okrojonym pandemicznym roku Pucharze Świata w Novym Mestie na Morave w formule short-track. To właśnie w tej szybkiej i bardzo widowiskowej odmianie kolarstwa górskiego bardzo dobrze odnajduje się atletycznie zbudowany zawodnik.  

Na swoim Instagramie Gerardo Ulloa Gerardo często pokazuje, że startuje również w wyścigach na szosie oraz szosowych kryteriach ulicznych bardzo zbliżonych swoją charakterystyką do wyścigu XCC. Oprócz zwycięstwa w Pucharze Świata jest także kilkukrotnym Mistrzem Ameryki, a także Meksyku.

Gerardo dołączy do drużyny Massi Bikes, jednego z UCI Elite teamów, którego największą gwiazdą bezapelacyjnie jest Loana Lecomte, barwy drużyny reprezentują także: Thomas Griot, Joshua Dubau, Olivia Onesti, a także do tego roku Julie Bresset. Ostatnia z wymienionych to Mistrzyni Olimpijska z Londynu, która od nadchodzącego roku będzie startować na rowerach marki Rockrider, tak dokładnie tej marki dostępnej tylko i wyłącznie w sklepach sieci Decathlon. Julie stała się ambasadorką marki Rockrider.

Więcej informacji na temat drużyny: Massi UCI Team

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here