Sellbuyk-kolarski portal sprzedażowy

0

Na kolarskim horyzoncie pojawiła się nowa platforma sprzedażowa przeznaczona do sprzedaży rowerów oraz części w nich stosowanych- Sellbuyk. Na wstępie warto zaznaczyć, że strona prowadzona jest przez trójkę młodych, ambitnych studentów zainteresowanych kolarstwem. Elementem inicjującym powstanie tej witryny sprzedażowej została pasja oraz możliwość stworzenia projektu studenckiego.

Powszechnie mamy dwie drogi prowadzące do kupna roweru, pierwsza, najprostsza, udanie się do salonu rowerowego oraz kupno nówki sztuki. Podczas wielkiego covidowego boomu na jednoślady mogło tychże zabraknąć na stanie sklepów rowerowych. W ten czas mogliśmy obrać drugą ścieżkę i szukać naszej wymarzonej maszyny na ogólnotematycznych portalach sprzedażowych. Często stawało się to problematyczne, z powodu selekcjonowania wielu niepożądanych wyników często nie związanych z kolarstwem.

Dochodzimy do momentu, w którym potrzebujemy witryny internetowej całkowicie poświęconej dwóm kółkom. Pojawia się Sellbuyk, który umożliwia nam kupno, jak i sprzedaż, roweru i jego części.

Strona jest bardzo przejrzysta, posiada sprawnie działające filtrowanie. Z łatwością możemy znaleźć rowery każdego przeznaczenia, od tak bliskich nam górali MTB oraz ich elektrycznych zamienników, po gravele, szosy i przełajówki. Oczywiście są ogłoszenia z rowerami miejskimi, trekkingowymi oraz dziecięcymi. Oprócz typu możemy wybrać ich stan podzielony na nowe lub używane. Aktualnie zakres cen wacha się od kilkuset do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, także zainteresowany ma w czym wybierać.

Dodanie ogłoszenia zajmie nam chwilę. Niedługo po dodaniu powinniśmy spodziewać się naszego roweru na głównej stronie sellbuyk.

W jaki sposób możesz umieścić ogłoszenie?

  1. Kliknij przycisk „Dodaj ogłoszenie” na pasku górnym strony głównej
  2. Wybierz kategorię, do której należy oferowany przez Ciebie przedmiot
  3. Następnie wypełnij wszystkie wymagane rubryki filtrów oraz dodaj opis i zdjęcia (nie wszystkie filtry są wymagane do wystawienia oferty).

Sellbuyk umożliwia nam przyjemne zakupy oraz prosty sposób na sprzedaż rowerów i części.
Strona prężnie się rozwija, z każdą godziną przybywa nowych ogłoszeń. Polecamy korzystanie z tej witryny internetowej, ponieważ już teraz możesz znaleźć nasz rower marzeń albo sprzedać Twoje dotychczasowe oczko w głowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here