Anna Sadowska i Wojciech Halejak trenerami RK Exclusive Doors MTB Team

0
fot. RK Exclusive Doors MTB Team

RK Exclusive Doors MTB Team to jedna z najlepszych drużyn w polskim peletonie kolarstwa górskiego. Ekipa ta istnieje od 2020 roku, kiedy to przejęła zawodników trenujących w klubie Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team, który zakończył swoją działalność.

Półtora miesiąca temu na profilu drużyny na Facebooku pojawiła się informacja o nadchodzących zmianach. Klub zakończył dotychczasową współpracę z managerką oraz zawodniczką, Zuzanną Krzystałą, a także trenerem, Bogdanem Czarnotą. Ich role przejmie dwójka zawodników znanych środowisku MTB.

Funkcję managerki oraz trenerki będzie pełnić Anna Sadowska – Mistrzyni Polski w maratonie, zwyciężczyni Pucharu Polski XCM, a także czynna trenerka z doświadczeniem. Do współpracy został także zaangażowany Wojciech Halejak – to postać, która już od kilkunastu lat ściga się na polskim podwórku z wielkim powodzeniem. Należą do niego tytuły Mistrza Polski XCM i XCO oraz zwycięstwa w Pucharze Polski.

Klub z nadzieją patrzy na nową współpracę: „Z ogromną radością, przekazujemy Wam informację o nowym składzie trenerskim naszego teamu i z przyjemnością przedstawiamy
dwoje wspaniałych ludzi, zawodników, sportowców i pasjonatów kolarstwa, którzy od dzisiaj rozpoczną opiekę nad naszymi młodymi, utalentowanymi zawodnikami. Ambitnie, z ogromną wiarą w drużynę i z pokładami pozytywnej energii, będą realizować filozofię
i plany założyciela klubu – Pana Roberta Karaska, o których już niebawem dowiecie się więcej… będzie się działo!”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here